Rok 2002

12.02.2010 19:56

Druhé místo v sálové kopané a obhajoba prvenství ve florbale

Pod vedením Stanislav Blahy dne 23. února obsadilo mužstvo starších žáků 2. místo na mistrovství Orla v sálové kopané. Také mužstvo starších žáků ve florbale bylo úspěšné - obhájilo loňský titul na celostátním finále v Kněžicích.

III. ročník Memoriálu prof. Benáčka

Dne 18. května jednota upořádala závod v přespolním běhu, kterého se zúčastnilo 180 běžců z 22 orelských jednot. Závodu se zúčastnil jako host starosta Orla br. Ladislav Šustr a hejtman JMK kraje Stanislav Juránek.

Mezinárodní fotbalový zápas

Dne 21. června se v Olešnici uskutečnilo fotbalové utkání mezi výběrem Orla a německé partnerské organizace DJK (Deutsche Jugendkraft). Zápas fotbalistů v kategorii U16 (do 16 let) skončil remízou 3:3.

Zatopená Orlovna

Dne 15. července ve večerních hodinách postihla Olešnici ničivá povodeň, která zatopila i Orlovnu a zničila značnou část vybavení a zařízení.

Svatý Hostýn

Dne 25. srpna se členové olešnické jednoty zúčastnili orelské pouti na Svatý Hostýn.

III. ročník Krosu po lyžařských tratích VII. ročník memoriálu F. Jindry

Dne 29. září 2002 se běžkyně jednoty zúčastnily přespolního běhu v České Třebové. V náročném závodu získaly druhé místo v kategorii Žákyně starší Eliška Novotná a třetí místo Ilona Palinková. V kategorii ženy doběhla na druhém místě Jana Němečková.